loader
Poradniki i ciekawostki

Porady dotyczące znalezienia projektanta graficznego dla Twojego bloga

Ten artykuł został stworzony przez Niveditę Harish.

Projektowanie blogów to często trudny biznes. Może być wyzwaniem znalezienie odpowiedniego grafika, który zajmie się projektowaniem Twojego bloga. Po tym wszystkim, nie każdy ma ten sam dokładny smak. Ale w tym samym czasie, może być po prostu zbyt darn zajęty, aby obsłużyć projekt graficzny swojego bloga siebie. To jest, gdzie to może mieć sens, aby zatrudnić profesjonalnego projektanta graficznego do obsługi pracy dla Ciebie.

wiadomość sponsorowanaIstnieje wielka odpowiedzialność w prowadzeniu udanego bloga. Pomiędzy rozgryzaniem nowej lustrzanki, którą właśnie dostałeś, tworzeniem treści, zatrudnianiem profesjonalnych usług lub próbowaniem dowiedzieć się, która wtyczka sprawia, że Twój blog się psuje, praca blogera staje się aż nazbyt realna.

Poważnie, po co marnować swój czas i wysiłek i coś, w czym nie jesteś największy? Jeśli nie jesteś w tym dobry, ryzykujesz utratę potencjalnych czytelników i sponsorów. Zastanów się mocno nad tym i wykonaj ten telefon. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek, które pomogą Ci pozbyć się kłopotów związanych z zatrudnieniem odpowiedniego mężczyzny lub kobiety do pracy.

Pytaj i rozglądaj się

Jakie blogi naprawdę przykuwają Twoją uwagę i chcesz je naśladować? Kiedy znajdziesz jeden, zobacz, czy jest tam jakikolwiek kredyt podany do firmy projektującej strony internetowe lub projektanta graficznego. To często znajduje się w stopce na dole strony lub w kodzie źródłowym. Zawsze możesz wysłać e-mail do właściciela bloga i zapytać ich, jeśli nie możesz znaleźć, kto pracował nad projektem. Bez wątpienia będą szczęśliwi, aby zapewnić Ci tę informację.

Sprawdź ich portfolio

To może być bardzo czasochłonne zadanie mając podnieść telefon i zadzwonić do każdego projektanta lub nawet wysyłając im e-mail. Najlepszym sposobem, aby znaleźć projektanta graficznego, który specjalizuje się w dokładnie to, czego szukasz jest przez sprawdzenie ich portfolio. Portfolio projektanta graficznego jest silnym przykładem powiedzenia "obraz jest wart tysiąca słów". Zazwyczaj można zobaczyć przykłady ich najlepszej pracy na ich portfolio i być w stanie zdecydować, co ich ostrość jest i co są dobre w po prostu przez peaking na ich portfolio.

Doświadczenie

Chociaż to powinno być oczywiste, to warto wspomnieć tutaj. Zdecydowanie chcesz projektanta graficznego z doświadczeniem. Tylko dlatego, że projektant ma doświadczenie ze stronami internetowymi, nie musi oznaczać, że będzie dobry w blogach. Zapytaj ich o ich doświadczenie w konkretnych mediach, zwłaszcza w projektowaniu blogów.


wiadomość sponsorowana"Nie chodzi o to, ile lat doświadczenia masz. Chodzi o jakość twoich lat doświadczenia." - Jacob Cass

- Business Rockstars (@bizrockstars) 21 stycznia 2015 r.

Omów szczegóły

Kiedy już zdecydujesz się na grafika, chcesz bardzo jasno określić, czego szukasz. Często ten rodzaj pracy idzie źle po prostu dlatego, że klient nie był konkretny na ich potrzeby. Chcesz być konkretny o grafiki, kolory, kolumny, rozmiary, itp. Bądź tak proste i definiowalne, jak to możliwe, dzięki czemu można odpocząć wiedząc, że grafik jest na tej samej stronie, co ty.

Dlaczego warto zatrudnić projektanta graficznego?

Spójny Branding

Twój branding jest ogromną częścią budowania udanego biznesu. Jak łatwo klient może wybrać jedną z reklam tylko po to, aby zobaczyć, że nie zawierają nawet nazwę firmy na nim? Aby poważnie stworzyć wrażenie, będziesz chciał sprowadzić profesjonalnego grafika na pokład, aby wykonać tę ciężką pracę. Będą one zapewnić swoje logo, czcionki, obrazy i kolory są spójne w każdym medium.

Zrób duże wrażenie

wiadomość sponsorowana


Jeśli jesteś jedynym wykonawcą w mieście zamieszkałym przez 3000 osób, można śmiało powiedzieć, że cię znają. Jednak w przypadku firm, które działają zarówno lokalnie, jak i online, z tysiącami lub większą liczbą konkurentów, potrzeba trochę wysiłku, aby zostać rozpoznanym i zrobić duże wrażenie. Twój grafik może pomóc zaprojektować swój blog biznesowy, logo, a nawet swoje kanały mediów społecznościowych i materiałów promocyjnych. Zrobią to w sposób, który przyciąga uwagę i generuje działania. Każda przewaga pomaga w tak konkurencyjnym świecie.

Więc co teraz? Pewnie szukasz projektanta? Jest w czym wybierać!!!

-

Ten artykuł został stworzony przez Niveditę Harish z www.domyessay.net.