loader
Drukarnia internetowa

Uczyń dobre pomysły wspaniałymi - różnica w papierze biurowym

Kupując papier biurowy, możesz zadać sobie pytanie: "Jaką różnicę naprawdę robi papier biurowy, który kupuję? Papier to tylko papier".

Będąc samozwańczym papierowym nerdem, jakim jestem, mogę Cię zapewnić, że nie każdy papier biurowy jest taki sam, a to, na czym zdecydujesz się drukować, może mieć ogromne znaczenie dla Twojego produktu końcowego. Dlatego właśnie powinieneś zawsze szukać papieru biurowego, który jest wyposażony w technologię ColorLok®.

Technologia ColorLok® to standard zapewniający bogatsze kolory, bardziej wyrazistą czerń i krótszy czas schnięcia, a także bardziej spójną, wyższą jakość druku cyfrowego. Gdy używasz papieru biurowego z technologią ColorLok®, obrazy i pomysły zostają zauważone i wywierają trwałe wrażenie.

Być może zastanawiają się Państwo, czy wystarczy już tego marketingowego żargonu - czym dokładnie jest technologia ColorLok®? W procesie produkcji papieru do papieru dodawany jest dodatek, który "zamyka" pigmenty na powierzchni. Dodatek ten wywołuje reakcję chemiczną z farbą drukarską, co pomaga utrzymać ją przy powierzchni papieru. Bez tej technologii papier zachowuje się bardziej jak gąbka, wchłaniając czarne i kolorowe pigmenty w głąb papieru, z dala od jego powierzchni.

Więc, co to oznacza?

Podczas drukowania na drukarce atramentowej, papiery z technologią ColorLok® zapewnią Ci

    Żywe kolory Wyraźniejszy, ostrzejszy tekst i grafikę Ulepszony druk dwustronny Szybsze schnięcie w celu zmniejszenia rozmazania

W przypadku drukowania na drukarce laserowej, papiery z technologią ColorLok® zapewnią Ci

    Zwiększoną niezawodność Lepszą jakość i wydajność druku Mniejszą liczbę zacięć i błędnych podań papieru Dłuższą żywotność drukarek

Możesz uwierzyć nam na słowo, albo samemu zobaczyć różnicę.

Te dwie kartki papieru to ten sam plik, wydrukowany na tej samej drukarce. Po lewej stronie mamy papier bez technologii ColorLok®, a po prawej papier z technologią ColorLok®. Nie regulujcie swoich ekranów - różnica jest naprawdę duża.

Pamiętajcie więc - gdy następnym razem będziecie kupować papier biurowy, szukajcie produktów z technologią ColorLok®. Używanie papieru z technologią ColorLok® sprawi, że Twoja praca będzie wyglądać lepiej, wywrze lepsze wrażenie i pomoże budować Twoją osobistą markę.

Śledź nas na YouTube, aby być na bieżąco z wszystkimi sprawami związanymi z papierem.

Tagi: Środowisko biurowe, Wydajność biurowa i wskazówki organizacyjne