loader
Drukarnia internetowa

Lista lektur Domtar na jesień 2021

Jesień jest tutaj, co oznacza, że dni są krótsze, zimna pogoda nadchodzi, a dobra lektura i ciepły koc wkrótce staną się naszymi najlepszymi przyjaciółmi. Drzewa przygotowują się do zmiany kolorów, co oznacza, że nadszedł czas, aby zacząć zmieniać swoje letnie tytuły z jesienną listą lektur. Nikt nie wie lepiej niż my, jak trudno jest zdecydować, które książki wybrać, dlatego też stworzyliśmy naszą własną listę jesiennych lektur dla Twojej przyjemności.* Ta kolekcja lektur obowiązkowych zawiera takie legendy jak Stephen King, geniusz komedii Jerry Seinfeld, entuzjasta outdooru Bradford Angier i wiele innych. Jesienna Lista Książek Domtar 2021 to coś, czego nie chcesz przegapić.

Nostalgiczne podróże

Jesień sprzyja nostalgii - nic na to nie poradzimy. Chłodniejsza pogoda sprawia, że ludzie zamykają się w domach, święta często łączą jednostki z rodziną i przyjaciółmi z przeszłości, a piosenki i zapachy przypominają nam o naszych młodych latach. Te nostalgiczne uczucia są dokładnie dlatego włączyliśmy Is This Anything Jerry'ego Seinfelda i And The Answer Is Alexa Trebeka. Zarówno Seinfeld i Trebek dotknął miliony ludzi w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie z ich humoru i wiedzy, i mają więcej niż zasłużył na miejsce na naszej liście książek.

Czy to jest coś? Jerry Seinfeld

Wydrukowano na: 45 lb. Cream Antique

"Od swojego pierwszego występu w legendarnym nowojorskim klubie nocnym "Catch a Rising Star" jako dwudziestojednoletni student college'u jesienią 1975 roku, Jerry Seinfeld pisał własne materiały i wszystko zapisywał. Do tej książki Jerry wybrał swoje ulubione materiały, uporządkowane dekada po dekadzie. Strona po stronie, jedna błyskotliwa uwaga po drugiej, czytelnicy będą świadkami ewolucji jednego z największych komików naszych czasów i zyskają nowy wgląd w ekscytującą, ale bezlitosną sztukę pisania komedii stand-up."

And The Answer Is by Alex Trebek

Wydrukowano na: Husky

"Książka łączy pouczające anegdoty osobiste z przemyśleniami Trebeka na różne tematy, w tym na temat małżeństwa, rodzicielstwa, edukacji, sukcesu, duchowości i filantropii. Trebek odpowiada również na pytania, które najczęściej zadają mu fani Jeopardy!, np. co skłoniło go do zgolenia charakterystycznych wąsów, co sądzi o legendarnych graczach, takich jak Ken Jennings i James Holzhauer, oraz co sądzi o wcielaniu się Willa Ferrella w postać z Saturday Night Live... Ta mądra, urocza i inspirująca książka jest kolejnym dowodem na to, że Trebek od dawna jest uważany za jedną z najbardziej lubianych i szanowanych postaci w świecie rozrywki."

Horrory na Halloween

Wszyscy wiemy, że Halloween to czas niegroźnych strachów, przedawkowania cukierków i odlotowych kostiumów, ale to także idealny moment na kilka porywających lektur. W naszych "Horrorach na Halloween" znajdziecie coś zabawnego dla dzieci i coś chłodniejszego dla dorosłych. Kto powiedział, że słowa nie mogą być straszne?

Najwredniejsza lalka na świecie Ann M. Martin & Laura Godwin

Oprawa: 50 lb. EC Tradebook

"Annabelle Doll i Tiffany Funcraft to dwie lalki, które są najlepszymi przyjaciółkami, odkąd poznały się w domu Kate Palmer przy Wetherby Lane 26. W tej kontynuacji "Ludzi Lalek", zaprzęgają się do plecaka Kate i przeżywają największą przygodę swojego życia, dzień w szkole! Ale kiedy próba powrotu do domu ląduje w niewłaściwym domu, wpadają w o wiele głębsze kłopoty, niż sobie wyobrażali."

If It Bleeds Stephena Kinga

Stock: EarthChoice Tradebook

"Zbiór czterech niepowtarzalnie wspaniałych długich opowiadań - Telefon pana Harrigana, Życie Chucka, Szczur - w tym samodzielny sequel The Outsider, tytułowe If It Bleeds. Nowela to forma, do której King powracał raz po raz w trakcie swojej niesamowitej kariery, a wiele z nich zostało przerobionych na kultowe filmy, If It Bleeds to wyjątkowo satysfakcjonujący zbiór dłuższej krótkiej fikcji autorstwa nieporównywalnie utalentowanego pisarza."

Jesienne zabawy

Smores i ogniska to dwa powody, dla których uwielbiamy jesienne biwakowanie. Zanim rozbijesz namiot i przemierzysz chrupiące liście, sprawdź te fragmenty książki Bradforda Angiera. Nawet najbardziej doświadczonemu biwakowiczowi przyda się odświeżenie wiedzy, szczególnie tej wydrukowanej na EarthChoice.

How to Eat In the Woods: A Complete Guide to Foraging, Trapping, Fishing, and Finding Sustenance in the Wild by Bradford Angier

Zasób: EarthChoice Tradebook

"Z tekstu przez dzikich survivalowców, informacje w How to Eat in the Woods jest sprawdzone, zaufane i prawdziwe. Jeden z najbardziej kompletnych książek napisanych na ten temat, ten przenośny przewodnik zawiera istotne informacje na temat tego, jak śledzić, złapać w pułapkę, zabić i przygotować różne rodzaje zwierząt; wybrać przynętę, wylądować ryby, oczyścić i ugotować połów; rozpoznać jadalne rośliny, owoce, jagody i orzechy; zlokalizować ptasie jaja; złapać jadalne owady; i znaleźć wodę pitną. Zawiera również informacje na temat budowania ognia i przygotowywania jedzenia bez przyborów."

How to Stay Alive In The Woods: A Complete Guide to Food, Shelter and Self-Preservation Anywhere by Bradford Angier

Stock: EarthChoice Tradebook

"Podzielony na cztery zasadnicze części, Sustenance, Warmth, Orientation and Safety, ten pouczający podręcznik ujawnia, jak łapać zwierzynę bez broni, jakie rośliny jeść (pełnokolorowe ilustracje ułatwiają ich identyfikację), jak zbudować ciepłe schronienie, zrobić ubranie, chronić się i sygnalizować o pomoc. Szczegółowe ilustracje i rozszerzone instrukcje oferują najważniejsze informacje w skrócie, czyniąc How to Stay Alive in the Woods naprawdę ratunkiem."

Postanowienia noworoczne

No cóż, oto jesteśmy. Koniec naszej jesiennej listy jest właściwie poświęcony początkowi zimy, ale jesteśmy gotowi spojrzeć w inną stronę, jeśli jesteś. Koniec jesieni oznacza, że nowy rok jest tuż za rogiem ... i tak są uchwały. Jeśli starasz się uporządkować swoje sprawy 1 stycznia, ale potrzebujesz wskazówek, to te książki są dla Ciebie.

Dziennik "Get Your Sh*t Together" Sarah Knight

Stock: EarthChoice Tradebook

"Get Your [Stuff] Together: How to Stop Worrying About What You Should Do So You Can Finish What You Need to Do and Start Doing What You Want to Do (A No [Cares] Given Guide)." Tym razem, wszystko jest w tytule.

The Vegan Starter Kit by Neal Barnard, M.D.

Stock: EarthChoice Tradebook

W książce "Wegański zestaw startowy" dr Neal Barnard, być może najbardziej szanowany autorytet w dziedzinie diet wegańskich, odpowiada na twoje pytania i daje ci wszystko, czego potrzebujesz, by wykorzystać wegańską moc do pracy. Dowiesz się, jak zapewnić kompletne odżywianie, poznasz tabele szybkiego dostępu do źródeł wapnia, wskazówki dotyczące modyfikacji ulubionych przepisów oraz przykłady szybkich i łatwych posiłków. Przedstawiono tu wszystko, czego potrzebujesz do trwałej kontroli wagi i radykalnie lepszego zdrowia. Zawiera również informacje na temat zdrowego odżywiania w dzieciństwie, ciąży i innych etapach życia, a także kompletny zestaw podstawowych posiłków, świątecznych uczt, przekąsek, wśród wielu innych funkcji."

A jeśli ta kolekcja opowieści nie wystarczy, przejrzyj nasz blog dla naszych poprzednich list czytania lub więcej zabawnych treści o papierze i druku.

*Summaries provided by Goodreads

Tagi: Recenzja książki, Paper Matters, Writing and Reading Advocates