loader
Drukarnia internetowa

Kolor Roku Pantone i kremowa biel Lynx

Od 20 lat Pantone wykorzystuje dogłębną analizę i analizę trendów, aby wybrać Kolor Roku - kolor, który nie tylko reprezentuje aktualny stan kultury popularnej, ale także staje się bardzo wpływowy w projektowaniu i marketingu w nadchodzącym roku. Ogłoszony w zeszłym tygodniu, Kolor Roku 2019 Pantone to 16-1546 Living Coral. Ten żywy, ale przystępny kolor przekazuje idealną równowagę autentyczności i energii, a druk na Domtar's Lynx® Cream White daje temu kolorowi idealny zastrzyk ciepła.

Ponieważ większość tuszy używanych w druku jest przezroczysta, specyficzne właściwości papieru, na którym drukujesz, mogą mieć drastyczny wpływ na końcowy rezultat Twojej pracy. Użycie białego, niepowlekanego papieru o wysokiej jasności, takiego jak Cougar®, jest optymalne, aby uzyskać żywe, wibrujące odcienie, które wyskakują z kartki. Unikalny, subtelny kremowy odcień papieru Lynx Cream White może wzmocnić ciepłe odcienie oraz zwiększyć autentyczność i teksturę.

Oto trzy sposoby, w jakie użycie Lynx Cream White może wzmocnić Living Coral w Twoim kolejnym drukowanym dziele:

Wzmocnienie ciepła

Druk na papierze Lynx Cream White podkreśla ciepłe tony Living Coral, zarówno w bryłach wektorowych, jak i na zdjęciach. W połączeniu z obrazami, które również posiadają odcienie skóry, wrażenie autentyczności jest znacznie silniejsze.

Zwiększ szczegółowość niestandardowych ilustracji

Oczekuje się, że ilustracje z odręcznym rysunkiem będą wielkim trendem w projektowaniu na rok 2019. Subtelny ciepły odcień Lynx Cream White dodaje wymiar i zainteresowanie do ręcznie rysowanych elementów, zwiększając teksturę i szczegółowość.

Podkreśl nostalgię w stylu vintage

Living Coral to kolor powszechnie używany w fotografii i reklamie w stylu vintage. Druk na papierze Lynx Cream White może zapewnić spójność ciepła na całej drukowanej pracy, dzięki czemu efekt końcowy wydaje się bardziej wyrafinowany i mniej wymyślny.

Uwaga: załączone wizualizacje są symulacjami stworzonymi w celu pobudzenia kreatywnych pomysłów w druku. Przed zatwierdzeniem jakiejkolwiek ostatecznej wersji proofa, prosimy o współpracę z drukarnią, aby zrozumieć oczekiwania i cele projektu. Warto również poprosić o próbki wydruków lub próbki farby, zwłaszcza jeśli drukujemy na papierze o innym kolorze, fakturze lub marce niż zazwyczaj.

Tagi: Trendy i porady dotyczące projektowania