loader
Drukarnia internetowa

Husky® Niezawodny, godny zaufania papier

Papier, który wybierasz, odgrywa kluczową rolę w sukcesie każdej pracy, która schodzi z prasy. Gdy prasy są pełne, a zadania w toku, potrzebny jest dobry, niezawodny papier. Husky® to niezawodny, godny zaufania papier, na którym można dobrze wykonać pracę.

Oto trzy sposoby, dzięki którym Husky wykonuje ją dobrze:

Zbudowany, by działać

Husky zachowuje właściwą równowagę między jakością a przystępną ceną, więc bez względu na to, co Państwo używają, mogą Państwo oczekiwać niezawodnych i bezproblemowych rezultatów. A ponieważ jest produkowany przez Domtar, możesz mieć pewność, że każdy arkusz jest jednolity i ma doskonałe formowanie - co oznacza mniej niespodzianek i zgadywania podczas prasowania. Wyobraź sobie spokój ducha, jakiego doświadczysz, wiedząc, że używasz papieru, który poradzi sobie ze wszystkim, co na niego nałożysz.

Jest gotowy do pracy

Husky jest nie tylko stworzony do pracy, ale także gotowy do dostarczenia. Dzięki dziesięciu regionalnym centrom uzupełniania zapasów, strategicznie rozmieszczonym w całej Ameryce Północnej, Husky jest dostępny, kiedy i jak go Państwo potrzebują. Nasze zapasy magazynowe obejmują rolki, folie, kartony i rozmiary cyfrowe, co oznacza, że nie trzeba czekać, aż produkt będzie gotowy - ani się o niego martwić, gdy nie jest dostępny. Zawsze możesz liczyć na Domtar (i Husky), aby mieć plecy.

To jest dla Ciebie

Bycie tam dla Państwa wykracza poza dostępność papieru i niezawodność. Husky jest dumnie produkowany w Ameryce Północnej z myślą o dobru społeczności, w których jest wytwarzany. Pomaga to stworzyć możliwości pracy zarobkowej, wspierając lokalną produkcję, wzbogacając lokalne społeczności i stanowiąc finansową siłę napędową dla wielu wiejskich społeczności. Zakup papieru wyprodukowanego w Ameryce Północnej oznacza również, że możesz liczyć na niezawodną wysyłkę, pewne terminy dostaw i niezrównaną obsługę klienta.

Od pierwszego do ostatniego arkusza, gładka powierzchnia i niezawodne działanie papieru Husky zapewni rezultaty, które przekroczą oczekiwania. Wspierany przez Domtar Paper zobowiązanie do jakości, niezawodności i obsługi, wybierając Husky jest nie do zastanowienia.

Tagi: Husky Paper, Specyfikacja papieru